Typologie osobnosti


Zpět na www.stainerconsulting.cz
Přihlašovací heslo:

Na těchto stránkách se nachází kompletní popis typologie osobnosti, založené na pracích slavného švýcarského psychologa Carla Gustava Junga a amerických psycholožek Isabely Myersové a Katheryn Briggsové.

Typologie osobnosti je celosvětově velmi oblíbená. Setkáme se s ní v soukromém životě, např. v seznamkách při hledání a volbě životních partnerů nebo při volbě povolání; a samozřejmě v personalistice, např. při výběru kandidátů na pracovní pozice, v psychologii prodeje, v leadershipu, v plánování a řízení kariéry atp.

Naše internetové stránky jsou na českém internetu prvním nástrojem svého druhu.

Stránky jsou podle přístupu členěny do dvou sekcí: 1. bez nutnosti zadat přístupové heslo (modré písmo), 2. s přístupovým heslem (červené písmo).

Stránky bez přístupového hesla vám poskytnou základní RÁMCOVÉ informace o jednotlivých typech a typologii.

Přístupové heslo vám otevře stránky s osobnostním dotazníkem, s DETAILNÍMI charakteristikami jednotlivých typů, diskusní skupinou a možností e-mailových konzultací. Přístupové heslo získáte po zaplacení správního poplatku.

Detailní charakteristiky osobnostních typů obsahují pro každý typ tyto zvláštní stránky: 1. portrét, 2. kariéra, 3. mezilidské vztahy (partner, rodič, přítel) a 4. osobnostní růst. Zde je ukázka detailních stránek pro osobnostní typ ENFP.

 

Jak to funguje?

1. Uhradíte správní poplatek.

2. Obdržíte přístupové heslo.

3. Přihlásíte se.

4. Vyplníte si osobnostní dotazník "Kdo jsem JÁ" - obratem obdržíte jeho výsledek.

5. Chcete-li zjistit osobnostní typ osoby, kterou znáte, použijete dotazník "Kdo je ON/ONA"

6. Seznámíte se s detailními charakteristikami pro Váš nebo pro jeho/její typ.

7. Vracíte se na stránky, kdykoliv potřebujete, po dobu platnosti vašeho hesla.

 

Přejeme vám, abyste na našich stránkách objevili pro sebe to, co hledáte. Uvítáme, když se s námi podělíte o své zkušenosti s praktickým používáním typologie osobnosti. 

 


Jaké jsou osobnostní typy? Seznamte se s typologií osobnosti!

Jaký jsem JÁ osobnostní typ? - Jaký je ON/ONA osobnostní typ?

STRÁNKY JSOU JEŠTĚ Z MALÉ ČÁSTI VE VÝSTAVBĚ!!! DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

       


Copyright 2014 ŠTAINER Consulting

MBTI® a MYERS-BRIGGS TYPE INDICATOR® jsou registrované obchodní známky a MYERS-BRIGGS™ je známka Consulting Psychologists Press, Inc., vydavatele MBTI nástrojů. Štainer Consulting není spolupracovníkem ani držitelem licence Consulting Psychologists Press, Inc.